Dělička těsta hydraulická Vitella PBG SA poloautomat

Poloautomatická hydraulická dělička těsta se čtvercovou hlavou vhodná pro dělení všech druhů těst. Všechny funkce jsou ovládány pomocí joysticku, který umožňuje velmi jednoduché a rychlé lisování. Zavírání i otvírání příkopu se provádí manuálně. Stroj má čistící tlačítko pro snadnou údržbu.

Vnitřní kovové části jsou galvanizovány. Nože z nerezové oceli 304 a dělící hlava z polyetylenu zaručují vysokou odolnost a spolehlivost. Kryt děličky je lakovaný, případně z nerezové oceli 304 (opce) se skrytými šrouby pro snadné čištění. Stroj je osazen kolečky s brzdou pro snadnou manipulaci.

Všechny stroje vyhovují CE standardům. Rozměr stroje je š 710 x v 1665 x h 710 mm, váha 217 kg. Kapacita těsta je 20 kg. Jak je znázorněno na obrázcích níže, mřížky mohou mít různé tvary a různý počet dělení tak, aby byla vždy nastavena požadovaná velikost. Stroj je velmi univerzální rošty a tvarovací desky se používají současně i k řezání. Takto lze zpracovat i velmi volné těsto na bagety pomocí jediného zařízení.

Mohlo by Vás zajímat

Dělička těsta hydraulická Vitella SQ 2T SA

Poloautomatická hydraulická dělička těsta se čtvercovou hlavou vhodná pro dělení všech druhů těst. Díky upravené hlavě umožňuje dělení v plné a poloviční hmotnosti klonků pro zvýše...

Přejít k tomuto výrobku

Dělička těsta chlebová SVP

Dělička vhodná pro dělení žitnopšeničných i pšeničných těst. Rozpětí váhy klonků může být nastaveno pomocí otočného kolečka, rychlost je nastavitelná pomocí variátoru nebo frekvenč...

Přejít k tomuto výrobku