Dělička těsta hydraulická Vitella PBG SA poloautomat

Poloautomatická hydraulická dělička těsta se čtvercovou hlavou vhodná pro dělení všech druhů těst. Všechny funkce jsou ovládány pomocí joysticku, který umožňuje velmi jednoduché a rychlé lisování. Zavírání i otvírání příkopu se provádí manuálně. Stroj má čistící tlačítko pro snadnou údržbu.

Vnitřní kovové části jsou galvanizovány. Nože z nerezové oceli 304 a dělící hlava z polyetylenu zaručují vysokou odolnost a spolehlivost. Kryt děličky je lakovaný, případně z nerezové oceli 304 (opce) se skrytými šrouby pro snadné čištění. Stroj je osazen kolečky s brzdou pro snadnou manipulaci.

Všechny stroje vyhovují CE standardům. Rozměr stroje je š 710 x v 1665 x h 710 mm, váha 217 kg. Kapacita těsta je 20 kg. Jak je znázorněno na obrázcích níže, mřížky mohou mít různé tvary a různý počet dělení tak, aby byla vždy nastavena požadovaná velikost. Stroj je velmi univerzální rošty a tvarovací desky se používají současně i k řezání. Takto lze zpracovat i velmi volné těsto na bagety pomocí jediného zařízení.

Mohlo by Vás zajímat

Dělička těsta ¾ automat Vitella SPA TA

Hydraulický 3/4 automatický dělící stroj Vitella SPA TA zaručuje přesné dělení těsta, jeho šetrné zpracování a dlouhou životnost stroje. Je vhodný pro dělení a vykoulení všech zákl...

Přejít k tomuto výrobku

Dělička těsta poloautomat Vitella SPA SA

Poloautomatický dělící stroj Vitella SPA SA zaručuje přesné dělení těsta, jeho šetrné zpracování a dlouhou životnost stroje. Je vhodný pro dělení a vykoulení všech základních typů ...

Přejít k tomuto výrobku